Reklama

Silnie wieje

Niestety, sprawdziło się ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze. Z uszkodzonymi drzewami walczą strażacy.

Przed godziną 19 OSP Lubawka wezwana została do parku Watra w Lubawce. Jedno z drzew zostało wyrwane z ziemi, nie spało jednak na ziemię, zawisło na sąsiednim drzewie. Strażacy podcięli pień i przewrócili drzewo.

Wcześniej strażacy usuwali konar drzewa, który spadł na drogę we wsi Błażkowa.

Natomiast strażacy z OSP Chełmsko Śląskie dwukrotnie wzywani byli na drogę Chełmsko Śląskie - Lubawka. Za każdym razem musieli usuwać drzewa, któee przewróciły się na drogę i blokowały przejazd.

fot. facebook / OSP Lubawka i OSP Chełmsko Śląskie

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama