Niestety, sprawdziło się ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze. Z uszkodzonymi drzewami walczą strażacy.
Przed godziną 19 OSP Lubawka wezwana została do parku Watra w Lubawce. Jedno z drzew zostało wyrwane z ziemi, nie spało jednak na ziemię, zawisło na sąsiednim drzewie. Strażacy podcięli pień i przewrócili drzewo.

Wcześniej strażacy usuwali konar drzewa, który spadł na drogę we wsi Błażkowa.
Natomiast strażacy z OSP Chełmsko Śląskie dwukrotnie wzywani byli na drogę Chełmsko Śląskie - Lubawka. Za każdym razem musieli usuwać drzewa, któee przewróciły się na drogę i blokowały przejazd.
fot. facebook / OSP Lubawka i OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze