Dzisiaj (sobota, 5 grudnia) w Hali Wałbrzyskich Mistrzów odbył się Mikołajkowy Turniej Przyjaciół Minisiatkowki. Zagrały w nim drużyny AMS Mini Volley Kamienna Góra.
W kategorii dwójek dziewcząt pary Inez Chmielewska i Magdalena Lema oraz Anastazja Biel i Maria Biel zajęły pierwsze i drugie miejsce. W kategorii dwójek chłopców Antoni Garlicki i Antoni Piech zajęli czwarte miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze