Reklama

Miejska piłka gimnazjalistek

W poniedziałek (9 kwietnia 2018) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłkę nożną dziewcząt szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych.

 

Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, które wywalczyły awans do turnieju powiatowego. Drużyna SP2 pokonała Gimnazjum nr 1 1:0 (bramka: E. Legutko) oraz Gimnazjum nr 2 6:2 (bramki: E. Legutko x 3, W. Friedek x 2, J. Sierosławska x 1)

Skład dziewcząt SP nr 2 w Kamiennej Górze (VII klasa): Marita Ozdobińska Nikola, Skoczeń, Emilia Mordarska, Joanna Sierosławska, Wiktoria Friedek, Ewa Legutko, Aleksandra Dobek, Nina Rzepiel, Julia Tępińska. Opiekun: Adam Nowak

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama