W poniedziałek (9 kwietnia 2018) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłkę nożną dziewcząt szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych.
Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, które wywalczyły awans do turnieju powiatowego. Drużyna SP2 pokonała Gimnazjum nr 1 1:0 (bramka: E. Legutko) oraz Gimnazjum nr 2 6:2 (bramki: E. Legutko x 3, W. Friedek x 2, J. Sierosławska x 1)
Skład dziewcząt SP nr 2 w Kamiennej Górze (VII klasa): Marita Ozdobińska Nikola, Skoczeń, Emilia Mordarska, Joanna Sierosławska, Wiktoria Friedek, Ewa Legutko, Aleksandra Dobek, Nina Rzepiel, Julia Tępińska. Opiekun: Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze