Cztery drużyny grają w Branżowym Turnieju Szóstek Siatkarskich. Turniej rozgrywany jest w szkole w Marciszowie w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aktualizacja 29.01.2023.
Turniej wygrała drużyna nauczycieli. Drugie miejsce zajęli policjanci, trzecie leśnicy, a czwarte strażacy.
Oryginalna informacja
Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Policję, Straż Pożarną, Nadleśnictwo i nauczycieli z powiatu kamiennogórskiego. W każdej drużynie musi grać minimum jedna zawodniczka.
Siatkarze grają o puchar wójta gminy Marciszów. Podczas turnieju zbierają datki dla WOŚP. Na licytację przekażą też dwie piłki do siatkówki z podpisami uczestników.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze