Reklama

Siatkarski WOŚP

Cztery drużyny grają w Branżowym Turnieju Szóstek Siatkarskich. Turniej rozgrywany jest w szkole w Marciszowie w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aktualizacja 29.01.2023.

Turniej wygrała drużyna nauczycieli. Drugie miejsce zajęli policjanci, trzecie leśnicy, a czwarte strażacy.

Oryginalna informacja
Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Policję, Straż Pożarną, Nadleśnictwo i nauczycieli z powiatu kamiennogórskiego. W każdej drużynie musi grać minimum jedna zawodniczka.

Siatkarze grają o puchar wójta gminy Marciszów. Podczas turnieju zbierają datki dla WOŚP. Na licytację przekażą też dwie piłki do siatkówki z podpisami uczestników.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama