Sześć drużyn rywalizowało w I Turnieju Siatkarskim Drużyn Amatorskich zorganizowanym w szkole w Chełmsku Śląskim.
W każdej drużynie grać musiała jedna kobieta. Rozgrywki rozpoczęły się od zmagań w dwóch grupach. Po dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinałów i walczyły o okazały puchar.
Do rozgrywek przystąpiły ekipy złożone z miłośników siatkówki z powiatu kamiennogórskiego. Jak zwykle podczas takich imprez nazwy drużyn były oryginalne. Tym razem grała m.in. ekipa Coco Jumbo, Team Radnego Poległego, Kojoty, Amatorzy, Zadrna i OSP Chełmsko Śląskie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze