Reklama

Siatkarski turniej KS Sudety Kamienna Góra

Rok 2023 w KS Sudety Kamienna Góra zakończono rozgrywając IV Turniej Rodzinny. Liderkami drużyn były siatkarskie młodziczki KS Sudety, które stanęły na czele trzyosobowych, rodzinnych drużyn.

Na grę zdecydowało się siedem drużyn. Turniej rozpoczęły rozgrywki w dwóch grupach. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły. 

Wygrała drużyna Magdaleny Lemy (Kamila, Basia, Krystian). Drugie miejsce zajęła Maja Balcerek (Dawid, Jakub), trzecie Laura Mackiewicz (Wiktoria, Marcin). Kolejne miejsca wywalczyły: Zuza Gwoździewicz, Sonia Misan, Margareta Mitro, Jagoda Korotyniec.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KS Sudety Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama