Rok 2023 w KS Sudety Kamienna Góra zakończono rozgrywając IV Turniej Rodzinny. Liderkami drużyn były siatkarskie młodziczki KS Sudety, które stanęły na czele trzyosobowych, rodzinnych drużyn.
Na grę zdecydowało się siedem drużyn. Turniej rozpoczęły rozgrywki w dwóch grupach. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły.
Wygrała drużyna Magdaleny Lemy (Kamila, Basia, Krystian). Drugie miejsce zajęła Maja Balcerek (Dawid, Jakub), trzecie Laura Mackiewicz (Wiktoria, Marcin). Kolejne miejsca wywalczyły: Zuza Gwoździewicz, Sonia Misan, Margareta Mitro, Jagoda Korotyniec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze