Kilkuset motocyklistów przyjechało dzisiaj (niedziela, 9 maja) do Krzeszowa. Na terenie opactwa odbywa się VIII Zjazd Motocyklowy.
Motocykliści przyjeżdżali do Krzeszowa od rana. Stopniowo zapełniali plac przed bazyliką. Od godzinie 12 rozpoczęła się msza święta za Ojczyznę i za motocyklistów.
W tym roku zjazd motocyklowy połączony jest z obchodami 60-lecia KGHM.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze