Reklama

Serce od burmistrza

Złote serduszko ufundowane przez burmistrza Janusza Chodasewicza trafi na licytację tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze.

 

W tym roku ze względu na pandemię przebieg finału WOŚP będzie nieco inny. Nie będzie możliwy w nim udział publiczności. Jak informuje szef sztabu WOŚP, Marek Dańczak transmisję będzie można śledzić w kamiennogórskiej telewizji kablowej. Licytacja będzie prowadzona telefonicznie. Kwesta przeprowadzana przez wolontariuszy będzie odbywała się na ulicach Kamiennej Góry.

Kamiennogórskie Centrum Kultury jak co roku włączy się we współorganizację finału WOŚP w Kamiennej Górze.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama