Znany jest kolejny wykonawca, który wystąpi podczas Święta Lubawki.
W sobotę (22 lipca) na scenie w Parku Watra jubileusz 10-lecia obchodzić będzie zespół Sachiel. Będzie to drugi koncert tej grupy podczas Święta Lubawki. Sachiel występował na lubawskiej scenie, wtedy ustawionej w rynku, w 2018 roku.
fot. facebook / Sachiel Oficjalnie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze