Jak informuje GDDKiA dzisiaj (30 marca 2021 roku) odbyła się wideokonferencja ?Transport na czesko-polskim pograniczu?. Głównym tematem spotkania było połączenie drogi ekspresowej S3 i D11. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele: Ministerstwa Infrastruktury, GDDKiA, RSD (Ředitelství silnic a dálnic - odpowiednik polskiej GDDKIA), Ministerstwa Transportu z Czech oraz lokalni samorządowcy z Polski i Czech.
Po spotkaniu udostępniona została prezentacja dotycząca stanu budowy S3 między Bolkowem a granicą państwa. Można ją pobrać i obejrzeć (plik pdf).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze