W Jakuszycach w ramach finałowej imprezy cyklu Celuj w Igrzyska rywalizowały sztafety. Wśród najlepszych biathlonistów znaleźli się zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka.
W kategorii młodzik sztafeta MUKN Pod Stróżą w składzie Mateusz Gałkowski, Antoni Sopata, Stanisław Bodzek zajęła drugie miejsce.
Wśród młodziczek wygrały reprezentantki klubu z Lubawki: Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń.
W grupie młodziczek młodszych drugie miejsce zajęła sztafeta w składzie: Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska, Hanna Dereń. Druga sztafeta z MUKN Pod Stróżą Lubawka (Jagoda Klag, Amelia Charęza, Maja Lamek) zajęła 7 miejsce.
Wyniki za BG Time Sport
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze