Reklama

Rywalizacja sztafet

W Jakuszycach w ramach finałowej imprezy cyklu Celuj w Igrzyska rywalizowały sztafety. Wśród najlepszych biathlonistów znaleźli się zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka.

W kategorii młodzik sztafeta MUKN Pod Stróżą w składzie Mateusz Gałkowski, Antoni Sopata, Stanisław Bodzek zajęła drugie miejsce.

Wśród młodziczek wygrały reprezentantki klubu z Lubawki: Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń.

W grupie młodziczek młodszych drugie miejsce zajęła sztafeta w składzie: Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska, Hanna Dereń. Druga sztafeta z MUKN Pod Stróżą Lubawka (Jagoda Klag, Amelia Charęza, Maja Lamek) zajęła 7 miejsce.

Wyniki za BG Time Sport

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama