Widać już pierwsze efekty rozpoczynającego się remontu ratusza w Lubawce. Wokół budynku ustawione zostało rusztowanie.
Wykonawca na realizację prac ma 13 miesięcy. Remont obejmie nie tylko elewację budynku, ale również wnętrze, parter. Po remoncie budynek będzie dostępny dla osób ze szczególnymi potrzebami. Na parterze powstaną również toalety. DO tej pory urzędnicy i mieszkańcy korzystają ze wspólnej toalety na półpiętrze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze