W czwartek (15 sierpnia) ligowy sezon rozpoczną piłkarze klas okręgowych. U siebie zagra Orzeł, na wyjeździe Olimpia.
Olimpia Kamienna Góra zagra z Lechią Piechowice, początek wyjazdowego meczu o godzinie 14:00.
Beniaminek wałbrzyskiej klasy okręgowej, Orzeł Lubawka, podejmować będzie Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Początek meczu o godzinie 15:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze