Tradycją Kamiennej Góry są spotkania organizowane przy obelisku przy ul. Papieża Jana Pawła II w dniach związanych z pontyfikatem Papieża - Polaka.
Takie spotkanie odbyło się dzisiaj. W rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża.
Podobnie jak podczas poprzednich spotkań, przy obelisku złożone zostały kwiaty, zapalono znicze. Program artystyczny przedstawili uczniowie szkół i podopieczni przedszkoli, członkowie Eucharystycznego ruchu młodych. Tradycyjnie race odpalili kibice Górnika Wałbrzych.
Karol Wojtyła został wybrany na papieża 16 października 1978.
fot. Photo-Mix Piotr Oleniacz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze