Dziś, 2-go kwietnia, punktualnie o godzinie 21:37 minęło 19 lat od śmierci Papieża Polaka – Jana Pawła II.
Tradycją w jednostce OSP Lubawka stało się upamiętnienie tego dnia, tej godziny i minuty, co jest wyrazem naszej pamięci i szacunku dla Naszego Papieża Jana Pawła II.
Tradycyjnie o godzinie 21:37 na jedną minutę zabrzmiały sygnały dźwiękowe samochodu, a strażacy, w blasku lamp ostrzegawczych, oddali honor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze