Organizatorzy lubawskich obchodów rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II zmienili plany. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym.
Spotkanie miało odbyć się na pobliskim placu Jana Pawła II, niesprzyjająca pogoda wymusiła zmianę lokalizacji.
Uczestnicy spotkania wysłuchali krótkiego koncertu zespołu "Wrzos". Po nich wspólnie modlili się o pokój.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze