Dzisiaj przypada 46 rocznica rozpoczęcia pontyfikatu przez papieża Polaka, Jana Pawła II. Uroczystość z tej okazji zorganizowana została przy obelisku stojącym przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze.
Tradycyjnie znicze i kwiaty przy obelisku złożyli przedstawiciele władz samorządowych, szkół, przedszkoli, strażaków, mieszkańców oraz kibice Górnika Wałbrzych.
Na scenie ustawionej na skwerze przy obelisku wystąpili przedstawiciele Przedszkola nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, szkoły w Ptaszkowie, Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Ptaszkowa oraz schola i Eucharystyczny Ruch Młodych działające przy parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Kamiennej Górze. W repertuarze dominowały utwory kojarzone z pontyfikatem papieża Polaka. Tradycyjnie kibice Górnika Wałbrzych odpalili race.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze