Reklama

Rocznica pontyfikatu

Dzisiaj przypada 46 rocznica rozpoczęcia pontyfikatu przez papieża Polaka, Jana Pawła II. Uroczystość z tej okazji zorganizowana została przy obelisku stojącym przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze.

Tradycyjnie znicze i kwiaty przy obelisku złożyli przedstawiciele władz samorządowych, szkół, przedszkoli, strażaków, mieszkańców oraz kibice Górnika Wałbrzych.

Na scenie ustawionej na skwerze przy obelisku wystąpili przedstawiciele Przedszkola nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, szkoły w Ptaszkowie, Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Ptaszkowa oraz schola i Eucharystyczny Ruch Młodych działające przy parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Kamiennej Górze. W repertuarze dominowały utwory kojarzone z pontyfikatem papieża Polaka. Tradycyjnie kibice Górnika Wałbrzych odpalili race.
 

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama