We wtorek – 07.05.2024 roku, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu integracyjnego „Razem łatwiej, lepiej i weselej”. Uczestnikami projektu byli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Szerzenie idei integracji, tolerancji i akceptacji pomiędzy szkołami trwa od 2011 roku. Dzisiejsze spotkanie było zwieńczeniem dwuletnich działań w różnych sferach aktywności dzieci.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze