Grupa mieszkańców sołectwa Gorzeszów i Krzeszówek protestuje przeciwko wycince drzew prowadzonej przy drodze powiatowej. Powstał film.
"Jesteśmy wstrząśnięci rzezią drzew jaka dokonuje się na naszych oczach" piszą autorzy filmu. Na drzewach przeznaczonych do wycinki pojawiły się serca z wołaniem o pomoc.
W ostatnim czasie wycięte zostały drzewa m.in. przy drodze do Pisarzowic, gdzie powiat zamierza poszerzyć jezdnię.
Film można obejrzeć tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze