Po godzinie 10 ratownicy wezwani zostali na skrzyżowanie ul. Wałbrzyskiej, Legnickiej i Katowickiej w Kamiennej Górze. Pomagali osobie poszkodowanej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.
Do zdarzenia doszło podczas prac w stacji transformatorowej stojącej przy skrzyżowaniu. Na miejscu poszkodowanemu udzielono pierwszej pomocy i przetransportowano do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze