W Pastewniku doszło dzisiaj (niedziela, 4 lipca) po godzinie 17 do zdarzenia z udziałem motocyklisty.
Aktualizacja 5.07.2021.
Z komunikatu policji:
Po kilku godzinach na miejsce zdarzenia powrócił sprawca wypadku, który przyznał, że to on kierował motorem. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że w roku 2019 Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze cofnął mu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi na okres trzech lat. Oprócz tego badanie testerem wykazało, iż kierujący znajduje się pod wpływem amfetaminy, bądź jej pochodnych. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszy pierwsze zarzuty w tej sprawie. Może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
foto: KPP KG_OPI
Oryginalna informacja
Z ustaleń policji wynika, że kawasaki jechały dwie osoby, mężczyzna i kobieta w wieku 28 i 27 lat. Oboje to mieszkańcy powiatu jaworskiego. Na łuku drogi w Pastewniku kierujący stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w bariery. W wyniku zdarzenia pasażerka doznała obrażeń nogi i barku i przewieziona zostanie do szpitala. Mężczyzna pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze