Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejny rajd. Tym razem miłośnicy pieszej turystyki pojadą do Karpacza.
Wyprawa rozpocznie się 11 lipca o godzinie 8.00 na przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Uczestnicy pojadą busem do Karpacza.
Z Karpacza-Wilczej Poręby grupa pójdzie poszukać ametystów. Kolejnym etapem będzie była osada Budniki na zboczach Kowarskiego Grzbietu. Najwyższym punktem trasy będzie Skalny Stół (1281 m n.p.m.), z którego rozpościera się widok na zachodnią część Karkonoszy ze Śnieżką. Kolejne etapy to Czoło, Przełęcz Okraj i Przełęcz Kowarska.
Cała trasa ma ok. 12 km długości.
Zapisy prowadzone są w Oddziale PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w czwartki od 15:30 do 17:00.
Dodatkowe informacje pod numerem tel. 604 130 984
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze