Reklama

Rajd z PTTK

Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejny rajd. Tym razem miłośnicy pieszej turystyki pojadą do Karpacza.

Wyprawa rozpocznie się 11 lipca o godzinie 8.00 na przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Uczestnicy pojadą busem do Karpacza.

Z Karpacza-Wilczej Poręby grupa pójdzie poszukać ametystów. Kolejnym etapem będzie była osada Budniki na zboczach Kowarskiego Grzbietu. Najwyższym punktem trasy będzie Skalny Stół (1281 m n.p.m.), z którego rozpościera się widok na zachodnią część Karkonoszy ze Śnieżką. Kolejne etapy to Czoło, Przełęcz Okraj i Przełęcz Kowarska.

Cała trasa ma ok. 12 km długości.

Reklama

Zapisy prowadzone są w Oddziale PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w czwartki od 15:30 do 17:00.
Dodatkowe informacje pod numerem tel. 604 130 984

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama