PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza 3 kwietnia (niedziela) na kolejną pieszą wycieczkę.
Chętni spotykają się o godzinie 8:00 na przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Grupa przejedzie busem do Kowalowej. Powrót na pieszo przez Lesistą Wielką, Grzędy, Krzeszowskie Wzgórza, Czarny Las. Trasa ma ok. 20 km.
W planie jest również ognisko, warto zabrać kiełbaski.
Zapisy w czwartki od 15.30 do 17.00 w Biurze PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w Kamiennej Górze.
Więcej informacji pod numerem tel. 604 130 984
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze