Reklama

Rajd z Flagą

Kamiennogórski Oddział PTTK zaprasza wszystkich w Dzień Niepodległości na Rajd z Flagą. Organizatorzy planują spacer po ziemi kamiennogórskiej.

 

Zbiórka uczestników 11 listopada (sobota) o godzinie 8.00 na parkingu obok Biedronki przy ul. Waryńskiego w Kamiennej Górze. Trasa wiedzie z Kamiennej Góry żółtym szlakiem przez Długosza do Betlejem, następnie czerwonym szlakiem do wiaty w kamieniołomie obok Betlejem, gdzie zaplanowane jest ognisko. Po odpoczynku grupa przejdzie przez Przedwojów do Kamiennej Góry od strony ul. Wiejskiej. Trasa długości ok. 12km.

Organizatorzy proszą uczestników o zabranie na Rajd elementów w barwach Biało Czerwonych.

Reklama

Organizatorzy zapewniają na trasie obsługę przewodnicką.

Uczestnicy Rajdu biorą udział w Rajdzie na własną odpowiedzialność.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama