Kamiennogórski Oddział PTTK zaprasza wszystkich w Dzień Niepodległości na Rajd z Flagą. Organizatorzy planują spacer po ziemi kamiennogórskiej.
Zbiórka uczestników 11 listopada (sobota) o godzinie 8.00 na parkingu obok Biedronki przy ul. Waryńskiego w Kamiennej Górze. Trasa wiedzie z Kamiennej Góry żółtym szlakiem przez Długosza do Betlejem, następnie czerwonym szlakiem do wiaty w kamieniołomie obok Betlejem, gdzie zaplanowane jest ognisko. Po odpoczynku grupa przejdzie przez Przedwojów do Kamiennej Góry od strony ul. Wiejskiej. Trasa długości ok. 12km.
Organizatorzy proszą uczestników o zabranie na Rajd elementów w barwach Biało Czerwonych.
Organizatorzy zapewniają na trasie obsługę przewodnicką.
Uczestnicy Rajdu biorą udział w Rajdzie na własną odpowiedzialność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze