Reklama

Rajd retro

VI edycja Guroholickiego Rajdu Retro odbędzie się 12 marca.

Zaplanowana jest do przejścia trasa w Górach Sokolich tzw. Sokolikach wiodąca przez ich najatrakcyjniejsze punkty. - Spotykamy się o 9:00 na przełęczy Karpnickiej i tu po zakończeniu rajdu się rozstajemy. - piszą organizatorzy

Obowiązuje wpisowe 15 zł (płatność gotówką na miejscu) w ramach którego każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a na koniec słodki poczęstunek retro - turysta, natomiast zwycięzca w najlepszym stroju otrzyma puchar. Dla najmłodszych przewidziane są „małe nagrody”.

Obowiązują zapisy poprzez wydarzenie FB przycisk „wezmę udział”, poprzez email [email protected], przez whats’up lub sms’owo 502-160-929

Reklama

Zapisy do 10.03.2022 r.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama