VI edycja Guroholickiego Rajdu Retro odbędzie się 12 marca.
Zaplanowana jest do przejścia trasa w Górach Sokolich tzw. Sokolikach wiodąca przez ich najatrakcyjniejsze punkty. - Spotykamy się o 9:00 na przełęczy Karpnickiej i tu po zakończeniu rajdu się rozstajemy. - piszą organizatorzy
Obowiązuje wpisowe 15 zł (płatność gotówką na miejscu) w ramach którego każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a na koniec słodki poczęstunek retro - turysta, natomiast zwycięzca w najlepszym stroju otrzyma puchar. Dla najmłodszych przewidziane są „małe nagrody”.
Obowiązują zapisy poprzez wydarzenie FB przycisk „wezmę udział”, poprzez email [email protected], przez whats’up lub sms’owo 502-160-929
Zapisy do 10.03.2022 r.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze