Na początku przyszłego roku w Kamiennej Górze mogą zostać zamontowane pierwsze radarowe wyświetlacze prędkości.
Miasto Kamienna Góra ogłosiło zapytanie ofertowe dotyczące dostawy i montażu takich urządzeń. Miałyby stanąć na ul. księcia Bolka I, w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.
Urządzenia mają być zasilane energią pozyskaną z paneli fotowoltaicznych. Prędkość zmierzona przez rada ma być wyświetlana na tablicy. Dodatkowo wyświetlany ma być komunikat. Kierowca przestrzegający ograniczenia zobaczy napis Dziękuję, łamiący przepisy Zwolnij. Zmieni się również kolor komunikatu.
Urządzenia mają zostać zamontowane do 29 marca 2024 roku. O wyborze oferty decydować będzie wyłącznie cena. Oferty składać można do 22 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze