Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (środa, 17 sierpnia) mecz eliminacji Pucharu Polski okręgu wałbrzyskiego.
Orzeł zagrał na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto. Gospodarze pierwsi zdobyli bramkę, ale już po 5 minutach Jacek Adamowicz doprowadził do remisu. W 88 minucie do bramki Górnika trafił Kacper Schabiński dając Orłowi prowadzenie.
Górnik Nowe Miasto : Orzeł Lubawka - 1:2 (1:1)
Za tydzień Orzeł rozegra drugi mecz eliminacji Pucharu Polski. W środę (24 sierpnia) podejmować będzie Białego Orła Mieroszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze