Jutro (środa, 7 września) Orzeł Lubawka zagra w Pucharze Polski. Zapadła też decyzja dotycząca meczu z Chrobrym Głogów.
Oba mecze początkowo planowane były na 14 września. Mecz z pierwszoligowym Chrobrym miał uczcić 70-lecie lubawskiego klubu. Działacze chcieli go rozegrać na nowej płycie. Plany stanęły pod znakiem zapytania, od kilkunastu dni nie było wiadomo czy piłkarze będą mogli rozegrać to spotkanie na wyremontowanym obiekcie. Dzisiaj klub ogłosił, że mecz odbędzie się zgodnie z planem (14 września, o godzinie 16.30), ale na dolnej płycie. Chrobry wyraził na to zgodę.
Orzeł wywalczył też awans do Pucharu Polski. Planowany termin spotkania z Victorią Świebodzice Wałbrzych pokrywał się z meczem z Chrobrym. Spotkanie zostało przeniesione na jutro (środa, 7 września). Mecz Orła z czwartoligowcem rozpocznie się o godzinie 17.30.
Również jutro, ale na wyjeździe, zagrają juniorzy Orła. Pojadą na mecz z AKS Strzegom (początek o godzinie 17.00).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze