Dzisiaj (niedziela, 18 sierpnia) w Opawie rozegrany został mecz Pucharu Polski w piłce nożnej okręgu jeleniogórskiego.
Bóbr Opawa podejmował Orła Mysłakowice. Gospodarze przegrali 1:6 (wynik za 90minut.pl) i pożegnali się z rozgrywkami.
Bóbr to drużyna klasy B. Orzeł gra w wyższej klasie rozgrywkowej, klasie A. Obie drużyny nie rozpoczęły jeszcze sezonu ligowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze