Burmistrz Lubawki Ewa Kocemba przybyła na XIV Sesję Rady Powiatu Kamiennogórskiego.
Burmistrz poinformowała Radę Powiatu, że do Lubawki przybył ratrak i teraz czeka na śnieg. Zapewniła jednocześnie, że w następnych latach wybudowane zostanie sztuczne naśnieżanie.
E. Kocemba złożyła radnym powiatowym życzenia świąteczne i noworoczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze