W trzeciej edycji piłkarskiego Turnieju Przyjaźni uczestniczyło pięć drużyn.
Piłkarze rywalizowali na stadionie w Lubawce. Zagrały drużyny: Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, FC Jawa, Jadę Na Koniu Tyłem oraz Grzechotniki. Do rywalizacji przystąpiło prawie 40 piłkarzy.
Drużyny zmierzyły się w systemie każdy z każdym.
Wyniki poszczególnych spotkań:
JNKT 2:4 FC Jawa
Włókniarz 2:1 Grzechotniki
Grzechotniki 3:4 FC Jawa
Orzeł 0:0 Włókniarz
JNKT 3:6 Grzechotniki
FC Jawa 3:5 Orzeł
Włókniarz 6:0 JNKT
Grzechotniki 0:2 Orzeł
Orzeł 6:5 JNKT
Włókniarz 3:0 FC Jawa
Tabela końcowa ułożyła się w następujący sposób:
1. Włókniarz
2. Orzeł
3. FC Jawa
4. Grzechotniki
5. JNKT
Zwycięska drużyna otrzymała puchar, pozostałe zaś pamiątkowe dyplomy.
Organizatorzy, wśród nich po raz pierwszy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, dziękują sędziom spotkania - Krzysztofowi Tokarczykowi (OZPN Jelenia Góra) oraz Pawłowi Przygońskiemu, a także klubom - Orzeł Lubawka oraz Włókniarz Chełmsko Śląskie za udostępnienie sprzętu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze