Reklama

Przyjazna piłka

W trzeciej edycji piłkarskiego Turnieju Przyjaźni uczestniczyło pięć drużyn.



Piłkarze rywalizowali na stadionie w Lubawce. Zagrały drużyny: Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, FC Jawa, Jadę Na Koniu Tyłem oraz Grzechotniki. Do rywalizacji przystąpiło prawie 40 piłkarzy.

Drużyny zmierzyły się w systemie każdy z każdym.

Wyniki poszczególnych spotkań:
JNKT 2:4 FC Jawa
Włókniarz 2:1 Grzechotniki

Grzechotniki 3:4 FC Jawa
Orzeł 0:0 Włókniarz

JNKT 3:6 Grzechotniki
FC Jawa 3:5 Orzeł

Włókniarz 6:0 JNKT
Grzechotniki 0:2 Orzeł

Orzeł 6:5 JNKT
Włókniarz 3:0 FC Jawa

Tabela końcowa ułożyła się w następujący sposób:
1. Włókniarz
2. Orzeł
3. FC Jawa
4. Grzechotniki
5. JNKT

Zwycięska drużyna otrzymała puchar, pozostałe zaś pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy, wśród nich po raz pierwszy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, dziękują sędziom spotkania - Krzysztofowi Tokarczykowi (OZPN Jelenia Góra) oraz Pawłowi Przygońskiemu, a także klubom - Orzeł Lubawka oraz Włókniarz Chełmsko Śląskie za udostępnienie sprzętu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama