Reklama

Przekraczają granice

230 osób wyruszyło na wędrówkę w ramach imprezy Z watahą przekraczamy granice. Bazą imprezy jest stadion w Lubawce.

Już o 4 rano na trasę wyruszyły 45 osoby, które zdecydowały się pokonać 60 km. O godzinie 10 wystartowali uczestnicy wędrówki na 24 km. Podczas wędrówki nie liczy się czas, nie będzie nagród dla pierwszych zawodników. Uczestnicy pokonują wyznaczoną trasę, muszą zameldować się na punktach kontrolnych, we własnym tempie. Mogą biec, iść, uprawiać nordic walking.

Organizatorzy wyznaczyli limity czasu. Na dłuższej trasie to 20 godzin, na krótszej 8 godzin. Od godziny 16 na kończących wędrówkę na stadionie czekać będzie ognisko.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama