Reklama

Promesa dla Chełmska

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Chełmska Śląskiego otrzymała promesę na zakup nowego średniego wozu ratowniczo- gaśniczego.

Strażacy z Chełmska Śląskiego przygotowali się na przyjęcie nowego wozu. Na potrzeby nowoczesnego pojazdu w zeszłym roku wyremontowana została remiza. Pieniądze na udział gminy Lubawka w zakupie wozu zagwarantowane zostały w budżecie samorządu. W styczniu chełmska jednostka znalazła się na liście dotacja MSWiA.

Promesy wręczali zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. dr inż. Adam Konieczny oraz dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego st. bryg. mgr inż. Marek Kamiński. Uroczystość odbyła się na terenie OSP Raczkowa.

Reklama

źródło: facebook / 998 Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama