W wigilię Wielkiego Odpustu Krzeszowskiego 2024 tradycyjnie w bazylice odbył się Apel Jasnogórski po którym wierni wyruszyli na procesję Maryjną ze świecami po Kalwarii Krzeszowskiej.
Zgodnie z tradycją święty obraz niesiony był przez strażaków-ochotników z OSP Krzeszów.
Wierni po powrocie mogli uczestniczyć w osobistych modlitwach przed cudowną ikoną.
Środowe wydarzenia (14 sierpnia) zakończyła Pasterka Maryjna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze