Przypominamy, do 3 listopada na łączniku między ul. Wałbrzyską a Księcia Bolka I obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Teraz to druga jednokierunkowa z legalnym wjazdem od strony ul. Wałbrzyskiej.
Niestety nie wszyscy kierowcy stosują się do zmienionych zasad i próbują przecisnąć się "pod prąd".
Pojawiły się również uwagi dotyczące oznakowania. Znaki informujące o zmianie organizacji ruchu stoją prawidłowo na skrzyżowaniach. Nie ma ich na wyjazdach z posesji, za które uważa się m.in. parking i działkę z garażami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze