Dzisiaj (poniedziałek, 26 sierpnia) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze (tymczasowa siedziba na stadionie przy ul. Ściegiennego) rozpoczęły się dwudniowe warsztaty plastyczne - printmania.
Dzieci uczestniczące w warsztatach poznają możliwości wykorzystania linorytu. Gotowe formy pokrywają warstwą farby drukarskiej i nanoszą na profesjonalny papier. Kolejnym etapem jest nakładanie kolorów przy pomocy bezcieniowych flamastrów. Dzisiaj dzieci pracują z papierem, jutro zaplanowano zajęcia z tkaniną - torbami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze