Jutro (środa, 14 sierpnia) na terenie województwa dolnośląskiego policjanci prowadzić będą akcję "Prędkość".
Podczas służby od godziny 6:00 do 22:00 funkcjonariusze szczególną uwagę zwracać będą na przestrzeganie przepisów dotyczących maksymalnej prędkości n drogach. W akcji uczestniczyć będą również patrole z Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze