W niedzielę (24 kwietnia) o godzinie 14:00 w sali widowiskowej Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra w Krzeszowie odbędzie się prawosławna Modlitwa Wielkanocna połączona ze świeceniem pokarmów.
Organizowany jest dojazd do Krzeszowa z Kamiennej Góry (ul. Lubawska, parking przy targu), Lubawki (ul. Kombatantów) i Przedwojowa (świetlica). Autobusy odjeżdżać będą o godzinie 13:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze