Dzisiaj (czwartek, 26 września) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów.
W tym roku naukę w ZSZiO rozpoczęło 260 pierwszoklasistów. W szkole uruchomione zostały cztery klasy technikum i cztery szkoły zawodowej.
Pasowanie zorganizował samorząd uczniowski pod czujnym okiem nauczycieli. Przed pierwszoklasistami postawiono kilka zadań sprawdzających ich wiedzę, sprawność i poczucie humoru. Każda klasa musiał m.in. przebrać jednego z kolegów w strój odpowiadający kierunkowi nauki. Uczniowie rywalizowali również w dmuchaniu balonów czy ozdabianiu kolegów papierem toaletowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze