Dzisiaj (piątek, 26 września) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów.
O miano ucznia ZSZiO walczyli dzisiaj pierwszoklasiści z ośmiu oddziałów. Starsi koledzy przygotowali dla nich kilka konkurencji sprawdzających sprawność fizyczną, spryt, wiedzę, poczucie humoru i umiejętności plastyczne. Najlepsi nagrodzeni zostali dyplomami. Na wszystkich czekały ciasta i poczęstunek przygotowany przez rade rodziców.
Wszyscy pierwszoklasiści włączeni zostali do grona uczniów ZSZiO. Najlepiej na otrzęsinach zaprezentowała się klasa Iw z wychowawcą Tomaszem Wyszomirskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze