Reklama

Prawdziwi uczniowie

Dzisiaj (piątek, 26 września) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów.



O miano ucznia ZSZiO walczyli dzisiaj pierwszoklasiści z ośmiu oddziałów. Starsi koledzy przygotowali dla nich kilka konkurencji sprawdzających sprawność fizyczną, spryt, wiedzę, poczucie humoru i umiejętności plastyczne. Najlepsi nagrodzeni zostali dyplomami. Na wszystkich czekały ciasta i poczęstunek przygotowany przez rade rodziców.

Wszyscy pierwszoklasiści włączeni zostali do grona uczniów ZSZiO. Najlepiej na otrzęsinach zaprezentowała się klasa Iw z wychowawcą Tomaszem Wyszomirskim.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama