Uczniowie klas trzecie Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze podczas uroczystości w szkolnej auli zakończyli dzisiaj (piatek, 27 kwietnia) naukę w szkole średnie. Przed nimi egzamin maturalny.
W tym roku naukę w klasach trzecich "ogólniaka" rozpoczęło 120 uczniów. Edukację kończy 118 osób, wszyscy zdecydowali się przystąpić do matury. Pierwszy egzamin już 4 maja.
Nagrody najlepszym uczniom wręczyła minister Marzena Machałek. Otrzymali je Dominika Trela (średnia ocen 5,83), Julia Jabłecka (5,67) i Dawid Żywczak (5,5).

Tradycyjnie nagrody najlepszym uczniom ze swoich gmin wręczali samorządowcy. Wyróżnieni zostali: Dawid Żywczak, Aleksandra Wysocka, Nikola Fryzowicz i Marcel Gromala. Starosta wyróżnił Kacpra Trząsalskiego. Podziękowania i nagrody odebrali również uczniowie zaangażowani w pracę samorządu, wolontariat oraz mający osiągnięcia artystyczne i sportowe.
Pomiędzy uroczystym wręczaniem kolejnych nagród, na scenie umiejętności artystyczne prezentowali się uczniowie szkoły.
Od rana w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbywały się wykłady prowadzone przez absolwentów. Zorganizowano je w ramach XX LO-wskich Spotkań.

Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Natalia Bandyk, Anna Frączkowska, Michał Bogusz, Wojciech Druciak, Bartosz Duras, Michał Koczan, Konrad Pazgan, Krzysztof Strukowski, Michał Wasik, Franciszek Wondołowski, Konrad Zarzycki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze