Reklama

Pożegnanie maturzystów - ZSO

Uczniowie klas trzecie Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze podczas uroczystości w szkolnej auli zakończyli dzisiaj (piatek, 27 kwietnia) naukę w szkole średnie. Przed nimi egzamin maturalny.

 

W tym roku naukę w klasach trzecich "ogólniaka" rozpoczęło 120 uczniów. Edukację kończy 118 osób, wszyscy zdecydowali się przystąpić do matury. Pierwszy egzamin już 4 maja.

Nagrody najlepszym uczniom wręczyła minister Marzena Machałek. Otrzymali je Dominika Trela (średnia ocen 5,83), Julia Jabłecka (5,67) i Dawid Żywczak (5,5).

Tradycyjnie nagrody najlepszym uczniom ze swoich gmin wręczali samorządowcy. Wyróżnieni zostali: Dawid Żywczak, Aleksandra Wysocka, Nikola Fryzowicz i Marcel Gromala. Starosta wyróżnił Kacpra Trząsalskiego. Podziękowania i nagrody odebrali również uczniowie zaangażowani w pracę samorządu, wolontariat oraz mający osiągnięcia artystyczne i sportowe.

Reklama

Pomiędzy uroczystym wręczaniem kolejnych nagród, na scenie umiejętności artystyczne prezentowali się uczniowie szkoły.

Od rana w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbywały się wykłady prowadzone przez absolwentów. Zorganizowano je w ramach XX LO-wskich Spotkań.

 Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Natalia Bandyk, Anna Frączkowska, Michał Bogusz, Wojciech Druciak, Bartosz Duras, Michał Koczan, Konrad Pazgan, Krzysztof Strukowski, Michał Wasik, Franciszek Wondołowski, Konrad Zarzycki.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama