Reklama

Absolwenci LO w Kamiennej Górze - pożegnanie 115 uczniów, 18 z wyróżnieniem

Cztery klasy czwarte zakończyły edukację w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze. Ze szkołą pożegnało się 115 uczniów. Wśród nich było osiemnaścioro uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa IVa. Zakończyła naukę ze średnią 4,46. Pozostałe klasy nie były dużo gorsze. Wszystkie miały średnie powyżej 4.

Najlepszą uczennicą została Nikola Mongiało, która uzyskała średnią 5,53.

Podczas uroczystości zorganizowanej w szkolnej auli nagrody najlepszym uczniom wręczyli wychowawcy. Nagrodzeni zostali sportowcy, aktorzy, chórzyści, muzycy, uczniowie zaangażowani w pracę samorządu oraz w wolontariat. Wręczanie kolejnych wyróżnień przerywały występy uczniów. Na koniec, na scenie wystąpili nauczyciele.

Reklama

Wśród sportowców nagrodzeni zostali: Martyna Motyka, Michał Pawlik, Maciej Stawiarski, Dawid Sura, Kacper Czyński, Michał Czyński, Filip Kwiatkowski, Antoni Osmolak, Szymon Czarnecki, Konrad Jankowski, Oliwia Adamczak, Karolina Migacz, Natalia Jede, Kinga Skrzydlewska, Oktawian Pakiet, Piot Czubaj, Szymon Pałucki, Natalia Nowakowska oraz dwoje biathlonistów: Majka Germata i Jakub Potoniec.

Kto zostanie starostą kamiennogórskim?

Pokaż, kto według Ciebie, powinien zostać starostą powiatu kamiennogórskiego w nowej kadencji.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama