W Miszkowicach społeczność szkoły pożegnała dzisiaj (piątek, 26 czerwca) tegorocznych absolwentów.
Tradycyjnie piąta klasa przygotowała dla starszych kolegów krótki program artystyczny. W tym roku, poza wzruszającymi piosenkami i wierszami, każdy z byłych już uczniów szóstej klasy usłyszał o sobie żartobliwy wierszyk.
Dyrektor szkoły Anita Dytko żegnając się z szóstoklasistami, gratulowała uczniom oraz wychowawcy klasy Aldonie Ochmańskiej, bardzo wysokiego wyniku w zewnętrznych testach oraz doskonałych osiągnięć w nauce.
Odchodząca szósta klasa uzyskała w tym roku najwyższą średnią wśród uczniów klas IV-VI. Najlepszą absolwentką okazała się Wiktoria Król.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze