Reklama

Pożegnali szóstoklasistów

W Miszkowicach społeczność szkoły pożegnała dzisiaj (piątek, 26 czerwca) tegorocznych absolwentów.



Tradycyjnie piąta klasa przygotowała dla starszych kolegów krótki program artystyczny. W tym roku, poza wzruszającymi piosenkami i wierszami, każdy z byłych już uczniów szóstej klasy usłyszał o sobie żartobliwy wierszyk.

Dyrektor szkoły Anita Dytko żegnając się z  szóstoklasistami, gratulowała uczniom oraz wychowawcy klasy Aldonie Ochmańskiej, bardzo wysokiego wyniku w zewnętrznych testach oraz doskonałych osiągnięć w nauce.

Odchodząca szósta klasa uzyskała w tym roku najwyższą średnią wśród uczniów klas IV-VI. Najlepszą absolwentką okazała się Wiktoria Król.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama