Reklama

Pożegnali ogólniak

Senator Józef Pinior uczestniczył w dzisiejszym (piątek, 24 kwietnia) zakończeniu roku klas maturalnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.



Zakończenie tradycyjnie odbyło się w Centrum Kultury. W tym roku szkołę kończy 66 rocznik młodzieży. Naukę w klasach maturalnych skończyło 136 uczniów w 6 klasach. Nagrodzeni zostali uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, sporcie oraz  wyróżniający się w innych dziedzinach. Uroczystość zorganizowana została w formie koncertu, kolejne prezentacje szkolnych artystów przeplatane były wręczaniem nagród.

Tradycyjnie nagrody najlepszym uczniom przyznali samorządowcy. Nagrodę starosty odebrała Dorota Jadeszko. Burmistrz Kamiennej Góry nagrodził Małgorzatę Dziedzic, wójt gminy Kamiennej Góry Adriannę Trojan, burmistrz Lubawki Michalinę Antoniewską, a wójt Marciszowa Angelikę Stachowiak.

Senator Józef Pinior nagrodził najlepszego historyka kończącego szkołę ? Łukasza Migacza.

Katarzyna Kiec odebrała nagrodę za 100% frekwencję podczas trzech lata nauki. Katarzyna Sopata-Ochrymczuk nagrodzona została za naukę języka japońskiego, potwierdzoną certyfikatem.

Stowarzyszenie Futurum nagrodziło dwoje sportowców: Aleksandrę Sobczyk (wyciskanie na ławeczce) i Aleksandra Dytko (oyama karate) oraz sześcioro uczniów z najlepszym wynikiem w szkolnej liście rankingowej. Nagrody otrzymali: Michalina Antoniewska, Natalia Rybska, Michał Jała, Kinga Bocheńska, Maciej Truszczyński i Joanna Jeleń.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama