W samo południe rozpoczęło się dzisiaj (piątek, 28 czerwca) pożegnanie trzecioklasistów w lubawskim gimnazjum.
Uroczystość zorganizowana została w szkolnej sali gimnastycznej. Trzecioklasiści przygotowali krótkie przedstawienie. Wystawili fragment "Ferdydurke".
Po przedstawieniu najlepsi uczniowie otrzymali medale za promocję z wyróżnieniem. Podziękowania odebrali również ich rodzice. Nagrodzeni zostali również laureaci konkursów, szkolni artyści oraz uczniowie angażujący się w pracę samorządu i piszący w szkolnej gazetce.
Ogłoszone zostały również wyniki konkursu Super Klasa. Puchar przechodni zdobyła klasa Id. Drugie miejsce zajęła IIIb.
Niespodziankę dla starszych kolegów przygotowali drugoklasiści. Każda klasa trzecia otrzymała tort.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze