Reklama

Pożar wiaty

Najprawdopodobniej gorący popiół wyrzucony do kontenera na śmieci był powodem interwencji straży pożarnej przy ulicy Staszica w Kamiennej Górze.

 

Około godziny 7:00 w środę (12 lutego 2020) spaleniu uległa wiata postawiona nad dziesięcioma pojemnikami na odpady komunalne. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej był gorący popiół wyrzucony do jednego z pojemników. Żar szybko zajął pojemnik, a wysoka temperatura oraz podmuchy wiatru rozprzestrzeniły ogień.

Pożar został opanowany przez straż pożarną.

Przypominamy, wyrzucanie do pojemników na odpady komunalne materiałów gorących lub też żarzących się może skutkować nie tylko zniszczeniem pojemnika na odpady, ale realnym zagrożeniem dla mienia i życia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama