Reklama

Pożar zabudowań w Dębrzniku - akcja strażaków z PSP i OSP

Aktualizacja 15.05.2024.
Z ustaleń strażaków wynika, że pożar wybuchł w przyległej do budynku mieszkalnego wiacie. Przechowywane było w niej drewno oraz pojemniki z olejem napędowym. Podczas pożaru pojemniki stopiły się, olej się wylał i zapalił. Ogień przeniósł się również na sąsiednią wiatę. Ogień zniszczył również dwie przyczepy kempingowe. Z uszkodzonych pojemników strażacy z jednostki chemicznej wypompowali ok. 1400 litrów oleju napędowego.

W akcji uczestniczyli strażacy z PSP Kamienna Góra i PSP Wałbrzych oraz OSP Ptaszków, Krzeszów, Marciszów, Pisarzowice, Jaczków,

Reklama


fot. użyczone

Aktualizacja 21:00
Do akcji skierowana została specjalistyczna jednostka chemiczna z Wałbrzycha.

Oryginalna informacja

Strażacy walczą z pożarem zabudowań w Dębrzniku. Do akcji wezwani zostali przed godziną 19.

Pożar objął garaż przyległy do budynku oraz stojącą obok szopę z drewnem. Ogień uszkodził budynek mieszkalny.

Do akcji wezwani zostali strażacy z PSP Kamienna Góra oraz OSP Ptaszków, Krzeszów i Marciszów.

Nie ma informacji o poszkodowanych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/05/2024 08:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama