Strażacy wezwani zostali do pożaru przy drodze powiatowej Chełmsko Śląskie-Okrzeszyn. Do akcji ruszyli strażacy ochotnicy z Chełmska Śląskiego oraz JRG z Kamiennej Góry.
Jak informują strażacy z Chełmska Śląskiego, przy drodze bez nadzoru pozostawione zostało miejsce po wypalaniu prowadzonym podczas wycinki przydrożnych drzew i krzewów. Ogień mógł przenieść się na sąsiednie drzewa, łąki i krzewy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze