Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) przed godziną 19 strażacy wezwani zostali do pożaru na byłym dworcu kolejowym w Lubawce.
Ponownie paliły się pomieszczenia w prawym skrzydle obiektu. Poprzedni pożar strażacy gasili w tym miejscu 1 listopada.
Tym razem na zewnątrz nie było widać ognia. Ze wszystkich otworów wydobywał się jednak dym. Strażacy kolejno sprawdzają wszystkie pomieszczenia. Utrudnieniem jest stan budynku zagrażający bezpieczeństwu ratowników. Pożar prawdopodobnie zajął przestrzeń między piętrami, strażacy muszą dokładnie sprawdzić cały obiekt.
Wewnątrz paliły się śmieci, meble.
W akcji uczestniczą trzy jednostki PSP Kamienna Góra, dwie OSP Lubawka oraz OSP Chełmsko Śląski i Ptaszków.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze