Reklama

Pożar dworca

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) przed godziną 19 strażacy wezwani zostali do pożaru na byłym dworcu kolejowym w Lubawce.

 

Ponownie paliły się pomieszczenia w prawym skrzydle obiektu. Poprzedni pożar strażacy gasili w tym miejscu 1 listopada.

Tym razem na zewnątrz nie było widać ognia. Ze wszystkich otworów wydobywał się jednak dym. Strażacy kolejno sprawdzają wszystkie pomieszczenia. Utrudnieniem jest stan budynku zagrażający bezpieczeństwu ratowników. Pożar prawdopodobnie zajął przestrzeń między piętrami, strażacy muszą dokładnie sprawdzić cały obiekt.

Wewnątrz paliły się śmieci, meble.

W akcji uczestniczą trzy jednostki PSP Kamienna Góra, dwie OSP Lubawka oraz OSP Chełmsko Śląski i Ptaszków.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama