Dzisiaj (piątek, 1 listopada) strażacy wezwani zostali do pożaru w budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce.
Pierwsi na miejscu byli ochotnicy z Lubawki. Ogień objął jedno z pomieszczeń w środkowej kondygnacji budynku w jego prawym skrzydle. Strażacy dostali się do środka oknem po drabinie.
To kolejny pożar w opuszczonym budynku. Do poprzednich zdarzeń dochodziło w drugim, lewym skrzydle.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze